Znakowanie Produktów

Znakowanie ubrań znacząco wpływa na ostateczny wygląd i charakter odzieży.

Obecnie do wyboru jest wiele technik znakowania, które dobierane są do konkretnych krojów
ubrań. Nanosimy wzory na gotowe produkty lub szyjemy je według Twoich potrzeb i pomysłów. Jeżeli nie masz pomysłu lub możliwości, aby przygotować projekt, który
chcesz przenieść na odzież, to nasi graficy zrobią to za Ciebie!
Jedną z najbardzdiej popularnych metod nznakowania odzieży jest sitodruk. Technika ta charakteryzuje się wysoką jakością i twałością nadruku. Ilość kolorów jakich
możemy użyć oraz ich kombinacja pozwala na wykonanie prostych oraz bardziej skomplikowanych wzorów, które ozdobią odzież. Sitodruk można wykorzystać również w technice
3D,co w połączeniu ze standardowym nadrukiem sitodrukowym daje ciekawy efekt wizualny.
Najbardziej trwałą metodą znakowania jest haft. Technika ta sprawdza się doskonale jeżeli chcemy podkreślić klasę i wyjątkowość produktu. Koszulka polo czy koszula,
to produkty, które idealnie współgrają z haftem dzięki czemu otrzymany efekt końcowy zadowoli najbardziej wymagających klientów.
Kolejną z technik znakowania jest sublimacja. Pozwala ona nanieść na odzież najbardziej skomplikowane i wielokolorowe wzory. Jest to coraz bardziej popularna metoda,
którą często można spotkać na polskich ulicach.
Flex i flock, to technika, która dealnie sprawdza się przy prostych, jednokolorowych nadrukach. Jest to bardzo ekonomiczna metoda, a końcowy efekt, który otrzymujemy
jest ciekawy i przyjemny dla oka.
Coraz większą popularnością cieszą się litery wycinane z filcu. Naszyte na bluzę bądź koszulkę, wyglądają schludnie, a zarazem oryginalnie i niestandardowo.

Techniki znakowania

SITODRUK

Sitodruk, to jedna z najpopularniejszych metod znakowania. Farba nanoszona jest na dzianinę poprzez przygotowane matryce. Zaletami sitodruku są m.in. trwałość nadruku, możliwość druku w dowolnym kolorze oraz wysoka jakość i precyzja. Dzięki temu mozliwe jest przeniesienie na dzianinę najbardziej skomplikowanych wzorów.

SITODRUK 3D

Sitodruk, to jedna z najpopularniejszych metod znakowania. Farba nanoszona jest na dzianinę poprzez przygotowane matryce. Zaletami sitodruku są m.in. trwałość nadruku, możliwość druku w dowolnym kolorze oraz wysoka jakość i precyzja. Dzięki temu mozliwe jest przeniesienie na dzianinę najbardziej skomplikowanych wzorów.

FLEX

Nadruk flex polega na wycięciu wzoru, który ma być naniesiony na koszulkę ze specjalnej folii i wgrzaniu go w materiał. Metoda ta jest idealna do prostych, jednokolorowych wzorów.

FLOCK

Technika nadruku Flock jest niemalże identyczna co w przypadku nadruków Flex. Cały proces nanoszenia nadruku jest taki sam, jedyną różnicą jest materiał z którego wykonany jest nadruk. W przypadku metody Flock stosuje się charakterystyczny wiskozowy „meszek”, dzięki któremu nadruk jest bardzo przyjemny w dotyku.

SUBLIMACJA

Ta technika jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy przeniść na odzież bardziej skomplikowane, wielokolorowe wzory. Możliwe jest odwzorowanie na materiale wszystkich przejśc tonalnych                     i najmniejszych szczegółów.

HAFT

Idealna technika, jeżeli chcemy podkreślić klasę i wyjątkowość produktu. Jest to najbardziej trwała metoda znakowania odzieży. Jest świetnym rozwiązaniem znakowania produktów, które               są wrażliwe na wysokie temperatury, np. polarów.

HAFT 3D

To rodzaj haftu, dzięki któremu można tworzyć przestrzenne litery. Wykorzystuje się do tego specjalną piankę uwypuklającą ściegi.    Efekt końcowy jest trwały, efektowny, a zarazem oryginalny, dzięki czemu produkt wyróżnia się wśród pozostałych.

LITERY FILCOWE

To oryginalna metoda znakowania. Polega ona na wycieciu liter z filcu, obszyciu ich i naniesieniu na produkt. Litery filcowe są trwałe,    a ich wygląd jest efektowny i estetyczny.